Fotografia biznesowa

Zdjęcia pracowników można wykorzystać na wiele sposobów. Co raz bardziej popularne w Polsce staje się dodawanie zdjęcia do stopki mailowej. Buduje to pozytywny i profesjonalny wizerunek marki. Fotografie biznesowe w Łodzi to w szczególności zdjęcia na stronę internetową.

Portrety biznesowe na białym tle

Portret biznesowy na białym tle to najbardziej klasyczne podejście do tematu zdjęć biznesowych. Znakomite do wykorzystania na stronach internetowych, do stopki mailowej. Istnieje również możliwość wycięcia tła i nałożenie na dowolny kolor lub zdjęcie – również zdjęcie miejsca pracy z widocznym logo.

Portret biznesowy na ciemnym tle

Portret biznesowy na ciemnym jest odważniejszą forma portretu. Może być bardziej wyraźny a jednocześnie bardziej intymny. Zdjęcie biznesowe na ciemnym tle są chętnie używane jako zdjęcia profilowe na profesjonalnych profilach typu LinkedIn, ale również innych social mediach.

Środowiskowe zdjęcia biznesowe

Zdjęcia biznesowe to nie tylko portrety na jednolitym tle. Jako drugi plan portretu biznesowego można pokazać środowisko pracy. Portret pozostaje profesjonalny, ale tło pozwala pokazać trochę naturalności i nadać przestrzenności.

Wykonuje również zdjęcia zakładu pracy, jeśli jest taka potrzeba mogę tez nakręcić krótki filmik z drona. Poza tym wykonuje również portrety grupowe


Fotografia biznesowa łódź cennik

Koszt biznesowej sesji zdjęciowej jest zależny od kilku czynników. Pierwszym jest ilość osób które mają być fotografowane. Zwykle przy większej ilości osób i dwóch zdjęciach jednej osoby na jednym tle, koszt takiej sesji to 400zł za pierwszą osobę i 150zł za każdą kolejną. Przy 10 osobach koszt sesji to 1750zł brutto.

Standardowy pakiet fotografii biznesowej dla 1-3 osób to koszt od 500-700zł brutto. W takim pakiecie są zdjęcia zarówno na jasnym jak i ciemnym tle – kilka różnych kadrów.

Większość sesji biznesowych – szczególnie dla większej ilości osób wyceniam indywidualnie.

W jaki sposób pracuje

Proponuje sesję w dowolnym wygodnym dla Ciebie miejscu. Przyjeżdżam z własnym sprzętem – ze statywami, oświetleniem i tłem. Po rozstawieniu się, zaczynam fotografować. Sesja jednej osoby trwa około 15 minut. Gotowe zdjęcia otrzymujesz w formie elektronicznej w ciągu 7 dni. Przy rezerwacji terminu potrzebna jest zaliczka w kwocie 30% wartości zlecenia.